-50% YKS TYT Matematik Video Eğitim Seti

TR Akademi YKS TYT Matematik Video Eğitim Seti

TR Akademi YKS Matematik Görüntülü Eğitim Seti ÖSYM'nin son müfredatına göre hazırlanmıştır. Tamamıyla günceldir. Müfredata yeni ilave edilen Sayısal Mantık dersi de Matematik Eğitim Seti'nin içerisinde yer almaktadır. Bu set Matematik dersini bilmeyenlere göre hazırlanmıştır. Konular temelden başlanarak detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Bu setle YGS'ye hazırlandığınız takdirde kısa zamanda başarılı olabilirsiniz. TR Akademi YGS Matematik Eğitim Seti'ni almadan önce yandaki videoya tıklayarak tüm demo videolarımızı izlemenizi tavsiye ederiz. Demo videolarında da göreceğiniz üzere çekimler HD olarak yükses ses kalitesiyle yapılmıştır. Bu sayede dersleri net ve anlaşılır biçimde izleyebilirsiniz. YGS Matematik Görüntülü Eğitim Seti Eğitim Setlerimiz windows işletim sistemine ait bilgisayarlarda çalışmaktadır.


Eğitim Seti içerisindeki videoları size 16 GB lık (Verbatim,Sandisk,Kingston) kaliteli usblerde gönderiyoruz. Kendi logomuzu bastığımız çin malı usbler yerine maliyetten kaçınmayarak sizlere kaliteli usbler içerisinde tüm videoları gönderiyoruz. Usb kullanımını anlatan videomuz USB içerisinde sizlere gelecektir.


Alanında yılların deneyimine sahip olan youtube sitesinin fenomen matematik hocalarından uzman hocamız Savaş DAVAZ , YGS matematik eğitim setindeki dersleri öğrencilerimizin kolay anlayacağı şekilde detaylı olarak akılda soru işareti kalmayacak şekilde püf noktaları ile anlatmaktadır. Sistemli bir şekilde çalışarak seti bitirdiğiniz taktirde YGS sınavında matematik bölümünü rahat bir şekilde full yapabileceksiniz. Hocamızın her kalıptaki soru çözümleri ile desteklediği konu anlatımı ile karşılaşabileceğiniz soruları kolay bir şekilde çözdüğünüzü göreceksiniz. Tr Akademi YKS Matematik Eğitim Setimiz ile sınava kısa zamanda kolayca (derslerdeki anlatım ile yata yata :) ) hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.


KONU ANLATIMI VE SORU ÇÖZÜMÜ BİR ARADA

YGS Matematik eğitim seti güncel olarak hazırlanmıştır.

Görüntülü eğitim setiyle YGS'ye düşük maliyetle, kısa zamanda ve kolayca hazırlanabileceksiniz.

YGS Matematik eğitim seti sıfırdan anlatıldığı için derslere yeni başlayanlar ve bilmeyenler için de uygun olarak hazırlanmıştır.  


En Temel Seviyeden En Zor Seviyeye Kadar Sorular


Kitap Özellikleri
Kitap Türü Video Eğitim Seti

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

YKS TYT Matematik Video Eğitim Seti

50 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

En İyi Fiyatları Kapıda Ödeme İmkanı İle

  • ₺ 499,00
  • ₺ 249,00
2019  TR  Akademi  Dgs  Matematik  Seti 2019 TR Akademi DGS Matematik ..
₺ 499,00 ₺ 249,00
DGS Problemler Video Eğitim Seti 16 GB Flash Bellek TR AkademiDGS sınavında karşınıza gelebilecek he..
₺ 149,00 ₺ 82,00
Alanındaki en kapsamlı ve en kaliteli kitap olan 999 Soruda Problemler Kitabımızda 999 tane birbirin..
₺ 40,00 ₺ 22,00
TR Akademi YKS TYT Matematik Video Eğitim SetiTR Akademi YKS Matematik Görüntülü..
₺ 499,00 ₺ 249,00
DGS Matematik Video Çözümlü 8 Fasikül Deneme Sınavı (DVD Hediyeli) TR AkademiDGS sınavında karşınıza..
₺ 39,00 ₺ 23,00